5LET

Správcem osobních údajů ve vztahu k tomuto webu je Procházka Rudolf, Příční 519, 691 85 Dolní Dunajovice, IČ: 04269314 zapsaná MÚ Mikulov.

VLASTNÍK A KONTROLOR DAT

Rudolf Procházka
Příční 519
69185 Dolní Dunajovice
IČ: 04269314

Email:  obchod@tvrzenesklo.eu | info@tvrzenesklo.eu
Email: colbi@seznam.cz

Vaše osobní údaje zpracováváme pro tyto účely:

 1. Komunikace prostřednictvím kontaktního formuláře.
  Zpracováváme vaše jméno, příjmení, e-mail a IP adresu po dobu pěti let, nebo do okamžiku, kdy požádáte o zrušení souhlasu se zpracováním osobních údajů.
 2. Newsletter – rozesílaní novinek.
  Zpracováváme váš e-mail do okamžiku, kdy požádáte o zrušení souhlasu se zpracováním osobních údajů.
 3. Registrační formulář – uživatelský účet.
  Zpracováváme vaše jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo a adresu do okamžiku, kdy požádáte o zrušení souhlasu se zpracováním osobních údajů.
 4. E-shop – objednávka zboží.
  Zpracováváme vaše jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo a adresu po dobu deseti let. Právním důvodem tohoto zpracování je plnění smlouvy.

Pro lepší kvalitu našich služeb spolupracujeme s dalším zpracovatelem, kterému mohou být vaše data zpřístupněna. Ke zpřístupnění dochází výhradně v souvislosti se službami webu www.tvrzenésklo.eu a to pouze v nezbytném rozsahu.

Tímto zpracovatelem je:

Nikomu dalšímu osobní údaje bez vašeho výslovného souhlasu neposkytujeme.

Souhlas

Používáním našich služeb s těmito Zásadami ochrany osobních údajů souhlasíte. V případě, že s výše uvedenými zásadami nesouhlasíte, nepoužívejte prosím služby obchodu www.svetdrzaku.cz. Další používání našich služeb po zavedení změn v Zásadách ochrany osobních údajů bude bráno jako souhlas s výše uvedenými změnami.

Vztahy těmito podmínkami výslovně neupravené se řídí GDPR a právním řádem České republiky, zejména zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění.

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5. 2018.
Příční 519
69185 Dolní Dunajovice
IČ: 04269314

Email: info@tvrzenesklo.eu
Email: obchod@tvrzenesklo.eu