5LET

Také už vás omrzelo nudné vyzvánění od výrobce a hledáte jinou alternativu? Pokud ano, nebojte, nemusíte se svým starým zvoněním utrápit, lepších variant je kolem nás spousta. Zbývá si udělat čas a objevit je. S aplikacemi pro změnu tónů se roztrhl pytel a z jejich výběru se vám může zatočit hlava, ale žádné strachy, pomůžeme!

Nadšení budete z jejich snadného ovládání a jednoduchého nastavení vyzvánění do mobilu. Nabízí se nám nezměrné množství nových neotřelých melodií, často úžasně nápadité motivy. A co je hlavní? Jsou pro Android úplně zdarma ke stažení na Google Play. Ať už si představujete popové písničky, legrační zvuky, rap, anime hudbu, nebo i operu, jistojistě najdete, co hledáte.

Vyberte si z nabídky, klikněte na odkaz pro stažení a máte za dvě minuty novější a lepší vyzvánění podle vašeho gusta. Není na co čekat, pojďme na to!

Zvonění na Mobil Zdarma

Tato zaručená klasika od Peaksel Ringtones Apps se drží na 5. místě v žebříčku nejlepší aplikace v kategorii hudba a zvuk na Google Play. Mimo více než 500 vyzváněcích tónů nabízí i více než 750 tapet v HD kvalitě. Tóny jsou rozřazeny do 17 pestrých kategorií a můžeme je libovolně upravovat díky časovači. Oblíbené zvuky lze ukládat a vracet se k nim později. Aplikace je k dostání zdarma, bez reklam stojí 45,99Kč/měsíc nebo 229,99Kč/rok.

Uživatele by mohlo odradit větší množství reklam. Nabídka tónů je malá, ale stačí. Ačkoliv je aplikace k dostání v českém překladu, názvy vyzvánění a tapet jsou anglicky. Dosáhla od roku 2013 více než 50 milionů stažení a hodnocení 4,1 hvězd na Google Play.

Odkaz ke stažení ZDE

 

Vyzvánění na Mobil Zdarma

Druhou velmi oblíbenou aplikací od Peaksel Ringtones Apps, Vyzvánění na Mobil Zdarma, také nabízí rozsáhlou sbírku zvuků, melodií a tapet. Rozřazení do kategorií je zde ale ještě omezenější, výběr postačí méně náročnému uživateli. Stažení aplikace je zdarma, bez reklam stojí 49,99Kč/měsíc nebo 259,99Kč/rok.

Nevýhodou zůstává přehnané množství vtíravých reklam. Aplikace je plně přeložena do českého jazyka kromě názvů tónů a tapet, které zůstávají v angličtině. Velkým kladem je možnost nastavení jiné melodie pro každého z kontaktů a přehlednost kategorií. Uživatelé nároční na výběr by se měli podívat jinde, výběr je zde mizivý. K dnešnímu dni má již od roku 2013 více než 10 milionů stažení a získala obdivuhodné hodnocení 4,2 hvězd na Google Play.

Odkaz ke stažení ZDE

 

Vyzvánění starého telefonu do mobilu

Jste-li milovníkem retro stylu, máme tu něco pro vás. Další aplikace z dílny Peaksel Ringtones Apps není ani zdaleka tak známá, rozhodně ale stojí za povšimnutí. Najdeme v ní nostalgické vyzváněcí tóny a zvuky starých kancelářských i domácích telefonů. Nabízí se nám sice stále velmi malý výběr, ale zato originální a neotřelý. V porovnání s předešlými zde nenajdeme tapety a celý chod aplikace je zdarma.

Oproti sesterským aplikacím musíme ocenit méně reklam a příjemnější prostředí. Celá aplikace je v češtině, ale musíme počítat s názvy vyzvánění v angličtině. Díky oblíbenosti retro stylu dosahuje hodnocení 4,8 hvězd na Google Play a do dnešního dne si ji již stáhlo více než 5 milionů uživatelů. Budete dalším?

Odkaz ke stažení ZDE

 

Vyzváněcí tóny na mobilní telefon zdarma 2021

New Best Ringtones and Notifications vytvořili aplikaci, Vyzváněcí tóny na mobilní telefon zdarma 2021, kterou dnes již také ověřil čas. Nabízí hlasování pro oblíbené vyzvánění uživatelů, a přestože je zde menší výběr, dostalo se mimo klasické kategorie i na metalové skladby, arabské melodie, anime zvuky, instrumentální hudbu a vtipné zvuky. Najdeme ji volně zdarma ke stažení na Google Play, placená verze bez reklam není možná.

Záporem jsou vlezlé reklamy, daň za aplikace zdarma. Aplikace působí veselým techno dojmem a dobíjí člověka pozitivní energií. Uživatele potěší příjemné, lehce ovladatelné prostředí a animace zvuku při přehrávání. K dnešnímu dni má od roku 2018 již přes 10 milionů a vysoké hodnocení 4,6 hvězd.

Odkaz ke stažení ZDE

 

Vyzvánění Zdarma 2021

Máme tu něco pro náročnější uživatele. Vyzvánění Zdarma 2021 od New Ringtones Free vás ohromí obrovským výběrem, ale i úžasně lehkou ovladatelností. Aplikace slibuje více než 10 000 vyzváněcích tónů včetně tónů pro děti, zvířecí a vtipné motivy, pop, rock, hip-hop, Christian & Gospel, Bollywood, atd. Snadnou orientaci zajišťuje vyhledávání podle klíčových slov a sledování trendů. Aktualizace pro nové vyzváněcí tóny probíhá každý týden. Stažení je zdarma, VIP členství bez reklam stojí 26,99Kč/měsíc nebo 99,99Kč/rok.

Kladem jsou uživatelsky přívětivější reklamy, které nepřekrývají text. Aplikace je v českém jazyce a zaujme pestrou škálou tónů. Oblíbilo si ji již více než 1 milion uživatelů a dosáhla skvělého hodnocení 4,7 hvězd na Google Play.

 Odkaz ke stažení ZDE

 

Vyzvánění do mobilu Písničky

Lákají vás jako zvonění na mobil pouze písničky? Další aplikace, tentokrát od Best Ringtone Apps, bude pro vás. Vyzváněcí tóny jsou zde vybírány s důrazem na zastoupení písní všemožných žánrů včetně remixů, rapu a Christian & Gospel. Máme možnost skladby vyhledávat a sledovat trendy. Výběr čítá více než 10 000 nejpopulárnějších vyzvánění. Aplikace je volně zdarma ke stažení na Google Play.

Uživatele zaujme minimum reklam a přehlednost výběru. Zářivé fialovo-růžové pozadí není na pohled nejpříjemnější. Velkým kladem je cílená specializace na písničky. Aplikace má dnes již přes milion stažení a může nás zaujmout vysokým hodnocením 4,7 hvězd na Google Play.

Odkaz ke stažení ZDE

 

Vyzvánění Tony Zdarma

Time cable vytvořili v roce 2017 aplikaci o výběru více než 10 000 populárních melodií všech kategorií, které mohou člověka napadnout. Hledání požadovaného tónu je velmi lehké, stačí zadat název do pole vyhledávání. Melodie nejsou rozřazeny do kategorií tak dobře, jako v konkurenčních aplikacích. Na Google Play jsou tato vyzvánění zdarma a rozšířená verze bez reklam není možná.

Reklamy se zde dají zkousnout, silně drhne překlad do českého jazyka, ale ovládání je jednoduché a uživatel se lehce zorientuje. Oproti konkurenci nevyčnívá, ale nabízí obdivuhodný výběr melodií. Aplikace dosahuje 10 milionů stažení a hodnocení 4,7 hvězd.

Odkaz ke stažení ZDE

 

Nejlepší vyzvánění pro Android telefon

Tato aplikace od TP Ringtones nabízí opět škálu legračních, zvířecích a dětských vyzváněcích tónů, remixů a písní různých žánrů pro vyzvánění. Tentokrát však nabídka překračuje „pouze“ 1 000 vyzváněcích melodií. Aplikace nabízí snadné vyhledávání oblíbených vyzvánění a objevování trendů. Aplikace je na Google Play zcela zdarma, přeložená do českého jazyka.

Kladem jsou opět neagresivní reklamy, aplikace je lehce ovladatelná. Dosáhla již 1 milionu stažení a od uživatelů si vysloužila hodnocení 4,8 hvězd na Google Play.

Odkaz ke stažení ZDE

 

Zvonění 2021

Nudí-li vás staré vyzváněcí tóny, tato zvonění od Ringtones fo Phone jsou neohraná, výrazná, a opět zahrnují vyzváněcí tóny od vtipných zvuků po hinduistické písně a znělky seriálů. Výběr je shrnut do sbírek (Nové, výstražné, romantické,…), které se nabízejí hned po spuštění. Opět můžeme tóny hledat, žádat o nové zvuky a ukládat skladby do oblíbených. Chod aplikace je zdarma.

Reklamy jsou zde velkým minusem, objevují se po každém kliknutí. Zajímavé jsou animace při přehrávání. Překlad do češtiny místy drhne a kategorie mohou mít špatné koncovky. Aplikace má přes milion stažení a přívětivé hodnocení 4,7 hvězd na Google Play.

Odkaz ke stažení ZDE