5LET
Samsung Galaxy Z Flip 3

Připravované telefony: Budoucí smartphony roku 2021

Díky tak rychlému tempu vývoje chytrých telefonů v křídlech vždy něco čeká. Jakmile jste špehovali nejnovější sluchátko, očekáváte další velkou věc.
Zde se podíváme na ty telefony, které ještě nebyly spuštěny, na nadcházející telefony pro rok 2021. Tento seznam budeme pravidelně aktualizovat, přičemž pověsti o zařízeních, které považujeme za důvěryhodné a vzrušující.
Pokud jde o již uvedená sluchátka, zaokrouhlili jsme nejlepší smartphony pro rok 2021 jinde – ty, které považujeme za nejlepší na všech platformách. Pokud je váš rozpočet o něco menší, existují také naše levné smartphony s funkcí pod 200 GBP – a je zde také zaokrouhlování ve středním rozsahu až na 400 GBP .

Nadcházející generace telefonů

Než se ponoříme do podrobností, uvádíme několik očekávaných sluchátek pro rok 2021:

 • Samsung Galaxy S20 a S20 +
 • Samsung Galaxy S21 Ultra
 • OnePlus 9, 9 Pro a 9E
 • Nokia 7.3 5G
 • Nokia 9.3 PureView – nebo Nokia 10?
 • Huawei P50 Pro
 • Oppo Find X3 Pro
 • Samsung Galaxy Fold E
 • Samsung Galaxy Z Flip 2/3
 • Apple iPhone SE 2 Plus
 • Apple iPhone 13
 • Skládací telefony Xiaomi
1

Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 by mohl Samsung zaujmout o něco levnějším směrem se zajímavým integrovaným krytem fotoaparátu v horním rohu zadní části. 6,2palcový plochý displej by mohl zdobit S21 a 6,7palcový na větším S21 + uvedeném vedle. S21 bude oznámen 14. ledna.
Samsung Galaxy S21 a S21 +: Všechny pověsti
Samsung Galaxy S21 Ultra
Nová generace smartphonů Samsung již zaznamenává řadu úniků. Byla potvrzena událost zahájení 14. ledna 2021 a očekáváme, že si Ultra udrží velkou baterii a velké megapixelové fotoaparáty a současně získá 5nm procesor nové generace od Exynos nebo Snapdragon 888. Design s obrovským zadním krytem fotoaparátu jako nedávno unikly a předvedly nový svěží design.

Galaxy S21 | S21+ | S21 Ultra 5G
S21 Ultra 5G

zdroj: samsung.com

2

Nokia 7.3 5G

Nokia se snaží přidat do svého výběru další cenově dostupný 5G telefon a říká se, že tento telefon bude používat nový hardware Qualcomm Snapdragon 690 5G nebo MediaTek Dimensity. Nokia potvrdila, že pracuje na dostupnějším 5G zařízení a že na tomto novém hardwaru Qualcomm budou v budoucnu zařízení.

Nokia 7.3 5G

zdroj: gizchina.com

3

Nokia 9.3 PureView

Zvěsti o nové vlajkové lodi kolovaly už déle než rok, bez známek nepolapitelného telefonu. Objevil se návrh, že Nokia v listopadu uspořádá akci k uvedení nových zařízení, a Nokia 9.3 PureView může být na seznamu, ale je to už nějaký čas, co jsme viděli nějaké úniky – a v poslední době také uniklý dokument naznačil Nokii 10. Nyní máme podezření, že dojde k únorové aktualizaci.

Nokia 9.3 PureView

zdroj: nokiamob.net

4

Huawei P50 Pro

Huawei P50 Pro by měl být uveden na trh kolem března nebo dubna 2021. Neočekáváme velké změny oproti P40 Pro, ale očekáváme 6,6-palcový displej na přední straně, přecházející k jedinému přednímu fotoaparátu. Máme podezření, že velká část pozornosti bude zaměřena na Harmony OS s Androidem pevně ve zpětném zrcátku.

huawei p50 pro represent1

zdroj: gsmarena.com

5

Budoucí vlajková loď společnosti LG

Společnost LG údajně připravuje uvedení budoucího vlajkového telefonu, který se očekává v 1. čtvrtletí roku 2021. O tom, co očekávat, bylo řečeno málo, ale obecně panuje dojem, že to bude založeno na řadě zařízení V. 
OnePlus 9, 9 Pro a 9E
OnePlus byl při uvádění svých zařízení poměrně pravidelný a na jaře roku 2021 by se očekávalo, že uvidíme OnePlus 9. Zvěsti naznačují OnePlus 9, 9 Pro a možná dostupnější model s názvem OnePlus 9E. Vynořily se povrchové úpravy, díky nimž OnePlus 9 Pro vypadá podobně jako Samsung Galaxy S20 FE.

gsmarena 0011

zdroj: gsmarena.com

6

Oppo Find X3 Pro

Oppo mělo v roce 2020 jednu z našich oblíbených vlajkových lodí s Find X2 Pro – a očekáváme pokračování v roce 2021. Spuštění se očekává někdy kolem Q1-Q2, má 6,7-palcový displej a je poháněno Qualcomm Snapdragon 888, s vylepšením fotoaparátu. Dvojice 50megapixelových fotoaparátů na zadní a širokoúhlé a ultraširokoúhlé kamery by mohla být podporována 13MP zoomem a 3MP makro kamerou.

Oppo Find X3 Pro

zdroj: gsmarena.com

7

LG Velvet 2

Předpokládá se, že společnost LG zahájí aktualizaci Velvet – Velvet 2. Očekává se kolem března 2021 na aktualizovaném hardwaru řady Snapdragon 700 – pravděpodobně bude oznámena na summitu Qualcomm Snapdragon. O telefonu se toho ví málo, ale očekáváme, že se bude jednat o přírůstkovou aktualizaci.

LG Velvet

zdroj: hlg.com

8

Samsung Galaxy Z Flip 3

Společnost Samsung zaměřuje své úsilí na skládací telefony a očekáváme, že se nového Flipu dočkáme v roce 2021. Očekává se, že bude spuštěn samostatně pro aktualizaci Galaxy S, takže si myslíme, že se objeví v červnu 2021 nebo o něco později. Říká se, že displej dostane aktualizaci na 120 Hz pro plynulejší posouvání, zatímco se předpokládá, že to bude levnější než předchůdce.

Samsung Galaxy Z Flip 3
samsung galaxy z flip 3 concept image 1068x6681 1

zdroj: androidcommunity.com, samsung.com

9

Samsung Galaxy Z Fold 3

Očekává se, že příští model Samsung Z Fold bude vlajkovou lodí pro novou generaci skládacích telefonů od společnosti Samsung. Očekává se, že využije pokrok Z Fold 2 a do balíčku přidá podporu S Pen.

Samsung Galaxy Z Fold 3
Samsung Galaxy Z Fold 3

zdroj: gadgets.ndtv.com, worldraters.com

10

Samsung Galaxy Z Fold 2

Tam bylo několik vláken pověsti, které naznačují, že Samsung se dívá na dostupnější skládací telefony – a Galaxy Z Fold E je to, co bychom mohli dostat. Mluví se o modelu Fold s menším externím displejem, jako je Z Flip, který je navržen tak, aby se prodával mnohem levněji – s doporučením 1100 $. Může to být levnější Fold model pro rok 2021? 

Samsung Galaxy Z Fold 2

zdroj: samsung.com

11

Apple iPhone SE Plus

Jakmile byl oznámen iPhone 2020 SE, začaly se šířit zvěsti o větším modelu. Vzhledem k tomu, že iPhone SE v podstatě převzal tělo iPhone 8, existují lidé, kteří uvažují o tom, zda bude do modelu iPhone 8 Plus spuštěn model Plus. S novým iPhone 12 mini, který stojí mnohem víc než SE, zaplní Apple tuto levnou, ale velkou mezeru?

Apple iPhone SE Plus

zdroj: macrumors.com

12

Apple iPhone 13

Jakmile byl oznámen iPhone 2020 SE, začaly se šířit zvěsti o větším modelu. Vzhledem k tomu, že iPhone SE v podstatě převzal tělo iPhone 8, existují lidé, kteří uvažují o tom, zda bude do modelu iPhone 8 Plus spuštěn model Plus. S novým iPhone 12 mini, který stojí mnohem víc než SE, zaplní Apple tuto levnou, ale velkou mezeru?

Apple iPhone 13

zdroj: forbes.com

12

Flip telefon Xiaomi

Společnost Xiaomi v minulosti předvedla řadu skládacích prototypů a v roce 2021 očekávala, že se dočkáme tří skládacích zařízení. To by mohlo zahrnovat skládání, skládání i véčko. Zda vše přijde na trh, se teprve uvidí.

Xiaomi Mi Alpha Flip

zdroj: concept-phones.com

Post Views: 1 181