skládací smartphone

Samsung má nadcházející měsíc na konferenci SDC 2018 odhalit skládací smartphone. Objevily se podrobnosti nejen o designu tohoto revolučního zařízení, ale také o unikátním uživatelském rozhraní.

Příští měsíc se konference SDC 2018 zúčastní šéf mobilní divize Samsungu DJ Koh s týmem inženýrů, který představí detailní koncept zařízení společně s jeho vlastnostmi a uživatelským rozhraním. Samsung má momentálně dva prototypy, přičemž první má delší vodorovnou stranu a druhý zase vertikální.

Zařízení nebude disponovat senzorem otisků prstů v displeji kvůli technickým překážkám, které flexibilní displej má. Součástí skládacího telefonu bude čtyřpalcový vnější displej, a tak uživatelé budou mít přístup k notifikacím, e-mailům a zprávám, aniž by museli smartphone rozkládat.

Skládací prototyp telefonu údajně váží 200 gramů kvůli většímu displeji, a proto bude muset Samsung použít menší baterii.

TOP

Nakupujte a dostanete

1 x Powerbanku TYLT

500,-Kč

Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh má tenký profil, kompaktní rozměry a zajímavý design. Záložní externí baterie TYLT ENERGI 2K disponuje dostatečnou kapacitou 2000 mAh 

Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh, červená
Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh
Dárek

5 x Powerbanku REMAX

700,-Kč

Powerbanka REMAX  Flinc Powerbank 5000mAh Black. Power Bank je univerzální dobíjecí zařízení s kapacitou 5 000 mAh pro dobíjení mobilních zařízení na cestách.

Prevence nadměrného nabíjení, hlubokého vybití a zkratu

REMAX AA-7019 RPL-25 Flinc Powerbank 5000mAh Black
REMAX Flinc Powerbank 5000mAh Black

Co musíte udělat?

Stačí nakoupit na stránce www.tvrzenésklo.eu v hodnotě nejméně 500,-Kč a dostanete ZDARMA powerbanku.