Řízení bude zase jednou bezpečnější

Řízení bude zase jednou bezpečnější

Řízení bude zase jednou bezpečnější

Určitě víte, že používání mobilního telefonu za volantem není zrovna bezpečné a je to také častým důvodem, proč vznikají dopravní nehody. Jako řidič máte povinnost se soustředit na cestu a ne na telefon, ikdyž je to mnohdy dost složité. Ale stačí jedna přijatá smska nebo zvonící telefon a něco se může stát.

S tímhle problémem by nám měla pomoci nová aplikace jménem Driving Detective. Tahle super věcička dokáže detekovat, že se pohybujete ve vozidle a sama vám při tomto zjištění přepne mobil do režimu „nerušit“. Tímto eliminuje veškeré zvuky a vy se můžete plně soustředit na řízení.Naopak, pokud mobil zaregistruje, že jdete po svých, okamžitě režim přepne zase do normálu. Navíc aplikace nepotřebuje zapnutý internet, ani GPS, takže vám ve výsledku ještě ušetří baterii.

Pokud tedy při řízení vašeho vozidla bojujete s občasným používáním telefonu, měli byste alespoň zvážit tuto bezplatnou aplikaci. Pomozte nám udělat naše cesty bezpečnější. Aplikaci si můžete bezplatně stáhnout přímo zde.

Přidejte svůj komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kontakt Hodnocení zákazníků Chováme se ekologicky Máme vše skladem

Rozdáváme 3 POWERBANKY. Nakupte min. za 650,-Kč a dostanete Powerbanku Samsung ZDARMA! = 1. EVA Zikopulu, obj.1748 + Vašek Čech, obj. 1756 = Skrýt