Řízení bude zase jednou bezpečnější

Určitě víte, že používání mobilního telefonu za volantem není zrovna bezpečné a je to také častým důvodem, proč vznikají dopravní nehody. Jako řidič máte povinnost se soustředit na cestu a ne na telefon, ikdyž je to mnohdy dost složité. Ale stačí jedna přijatá smska nebo zvonící telefon a něco se může stát.

S tímhle problémem by nám měla pomoci nová aplikace jménem Driving Detective. Tahle super věcička dokáže detekovat, že se pohybujete ve vozidle a sama vám při tomto zjištění přepne mobil do režimu „nerušit“. Tímto eliminuje veškeré zvuky a vy se můžete plně soustředit na řízení.Naopak, pokud mobil zaregistruje, že jdete po svých, okamžitě režim přepne zase do normálu. Navíc aplikace nepotřebuje zapnutý internet, ani GPS, takže vám ve výsledku ještě ušetří baterii.

Pokud tedy při řízení vašeho vozidla bojujete s občasným používáním telefonu, měli byste alespoň zvážit tuto bezplatnou aplikaci. Pomozte nám udělat naše cesty bezpečnější. Aplikaci si můžete bezplatně stáhnout přímo zde.

TOP

Nakupujte a dostanete

1 x Powerbanku TYLT

500,-Kč

Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh má tenký profil, kompaktní rozměry a zajímavý design. Záložní externí baterie TYLT ENERGI 2K disponuje dostatečnou kapacitou 2000 mAh 

Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh, červená
Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh
Dárek

5 x Powerbanku REMAX

700,-Kč

Powerbanka REMAX  Flinc Powerbank 5000mAh Black. Power Bank je univerzální dobíjecí zařízení s kapacitou 5 000 mAh pro dobíjení mobilních zařízení na cestách.

Prevence nadměrného nabíjení, hlubokého vybití a zkratu

REMAX AA-7019 RPL-25 Flinc Powerbank 5000mAh Black
REMAX Flinc Powerbank 5000mAh Black

Co musíte udělat?

Stačí nakoupit na stránce www.tvrzenésklo.eu v hodnotě nejméně 500,-Kč a dostanete ZDARMA powerbanku.