5LET

Zvažovali jste už, co dáte rodičům  k narozeninám? Prarodiče stejně jako všichni ostatní nejzarytější odpůrci mobilních telefonů už konečně uznali jejich výhody, přesto mají problém, že ho stále někde nechávají? Nebo si chcete ulehčit život vy osobně? Mít ho vždy rychle při ruce, a přitom minimalizovat možnosti jejich poškození nebo ztrátu? 

Nejlepší ochrana pro Váš mobilní telefon jsou pouzdra na opasky, přitom zaručují snadnou manipulaci. Už se nestane, že si budete chtít něco vyfotit, někomu zavolat nebo projít maily a až v tu chvíli, kdy ho budete potřebovat, zjistíte, že jste mobilní telefon nechali doma na stole. Stane se Vaší součástí.

Který kryt zvolit?

Pouzdro na opasek pro displej 5,5 outdoor - CHEZVOUS černá

Možná uvažujete nad nějakým krytem, ale je pro Vás těžké se v nich vyznat. Nejdříve se zamyslete nad samotným designem. Pro koho mobil kupuji? Co se jim líbí? Máte doma milovníka army stylu? Pak byste mohli překvapit armádním pouzdrem na opasek. Tento typ pouzdra ocení nejen vojáci, ale také myslivci či rybáři. Pořádní chlapi, kteří moc neřeší módu, hlavní je pro ně funkčnost. Je vyroben z látky, takže jeho údržba bude velmi jednoduchá. Zavírání na suchý zip pak zaručuje snadnou manipulaci, prostě jej připevní na opasek a mobil bude mít už navždy při ruce. Vybírat i v rámci army stylu jde z několika provedení, takže jen záleží na Vašem vkusu.

Nebo dáváte přednost kůži a eleganci? Jednoduchý styl, který se hodí ke všemu? Jste podnikatel a potřebujete mobil každou minutu svého života, ale nechcete ho neustále přendávat z jedné ruky, do druhé? Pak se podívejte na kožená pouzdra na opasky. Je přizpůsobené pro lehkou manipulaci, díky otvoru zespodu, který napomáhá rychlému vyjmutí mobilního telefonu. Pouzdro se připevní na opasek a pojistka zabrání jeho ztrátě. Navíc je uzavíratelné na magnetický zámek, nemusíte tak složitě hledat nepraktické zámečky nebo klipsny, magnet drží a nepustí, dokud sami nebudete chtít.

Vybírat můžete z nepřeberného množství barev i typů. Kryty můžete měnit, nemusíte se zaměřit na jeden typ. Sami také rádi měníme oblečení, přestavujeme své byty, vybíráme nové doplňky, tak proč si neužít i nový kabát pro svůj mobilní telefon? Podle pouzdra poznáš člověka. Stejně jako tapeta i pouzdro může plně identifikovat Vás a Vaše zájmy.

Velmi lehce, díky popisu produktu navíc zjistíte, zda se právě Váš mobilní telefon do vybraného kousku vejde. Pouzdra jsou univerzální, takže je pravděpodobné, že budete mít možnost vybírat opravdu dlouho, stačí se jen podívat na stránky ZDE.

Pokud vlastníme mobilní telefon, je opravdu důležité zvážit, nakolik si jej ceníme, a zda se o něj staráme dostatečně. Vzpomeňte si, kolikrát Vám již někde vypadl? Přitom nikoho nebaví vynakládat další finance na nové přístroje, když pouzdra a další ochranné předměty jsou nesrovnatelně levnější variantou. Například pokud se budete chtít zaměřit i na ochranu předního skla Vašeho přístroje, můžete vybírat z nepřeberného množství tvrzených skel. Přeci jen ochrana zadní části mobilu je stejně důležitá, jako ta přední.   

Ochrana až na prvním místě!

Proč vůbec používat pouzdra na mobilní telefon? Všichni máme rádi hezké věci a při časté manipulaci s mobilním telefonem, se neubráníte nějakým těm škrábancům či rýhám. Člověka pak mrzí, když zjistí, že na mobilu, který tak dlouho vybíral, se přes celou obrazovku táhne obří pavouk. Je proto lepší předcházet nehodám a zvolit ochranu, která pojistí Vaší investici. Příští nákup, tak bude protože si budete chtít udělat radost, nikoli, že se budete stydět za to, jak dopadl Váš starý mobilní telefon.