androidpolice

Pokud jste někdy něco platili na internetu, určitě vám nebude cizí internetová peněženka PayPal. Ta má mezi lidmi obrovskou oblibu a je stále používanější. A tentokrát se působnost této peněženky opět rozrůstá. Společnost Google oznámila spolupráci s Paypalem. Díky němu si nyní můžete zaplatit předplatné, aplikace nebo hry na portále Google Play.

androidpolice

Spolupráce mezi těmito firmami již nějaký rok funguje, ale prozatím jen provizorně a přes jistou podporu se vždy musíte přihlašovat zvlášť na oba účty. Tentokrát se to výrazně ulehčí a my se přihlásíme za pomocí jednoho jediného kliknutí. Propojení Google play a PayPal bude tedy o dost snažší!

Přesné datum, kdy bude tato funkce spuštěna, ještě neznáme. Už teď jsme byli ubezpečení, že se dozvíme velmi brzy! V nejbližší době bude vypuštěno více informací, hlavně i ta, kterých zemí se to pro začátek bude týkat!

Nakupujte a dostanete VÝHODY!!

Velké slevy na Pouzdra na opasek

14 až 50%

Dárek 1

Nákup nad 700,-Kč

zdarma Powerbanka REMAX

3 powerbanky už mají nové majitele.

Powerbanka REMAX  Flinc Powerbank 5000mAh Black. Power Bank je univerzální dobíjecí zařízení s kapacitou 5 000 mAh pro dobíjení mobilních zařízení na cestách.

Prevence nadměrného nabíjení, hlubokého vybití a zkratu

Dárek 2

Nákup nad 500,-kč

sluchátka Samsung zdarma

Samsung EHS61ASFWE stereo headset bílý