Pokud jste někdy něco platili na internetu, určitě vám nebude cizí internetová peněženka PayPal. Ta má mezi lidmi obrovskou oblibu a je stále používanější. A tentokrát se působnost této peněženky opět rozrůstá. Společnost Google oznámila spolupráci s Paypalem. Díky němu si nyní můžete zaplatit předplatné, aplikace nebo hry na portále Google Play.

Spolupráce mezi těmito firmami již nějaký rok funguje, ale prozatím jen provizorně a přes jistou podporu se vždy musíte přihlašovat zvlášť na oba účty. Tentokrát se to výrazně ulehčí a my se přihlásíme za pomocí jednoho jediného kliknutí. Propojení Google play a PayPal bude tedy o dost snažší!

Přesné datum, kdy bude tato funkce spuštěna, ještě neznáme. Už teď jsme byli ubezpečení, že se dozvíme velmi brzy! V nejbližší době bude vypuštěno více informací, hlavně i ta, kterých zemí se to pro začátek bude týkat!

TOP

Nakupujte a dostanete

1 x Powerbanku TYLT

500,-Kč

Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh má tenký profil, kompaktní rozměry a zajímavý design. Záložní externí baterie TYLT ENERGI 2K disponuje dostatečnou kapacitou 2000 mAh 

Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh, červená
Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh
Dárek

5 x Powerbanku REMAX

700,-Kč

Powerbanka REMAX  Flinc Powerbank 5000mAh Black. Power Bank je univerzální dobíjecí zařízení s kapacitou 5 000 mAh pro dobíjení mobilních zařízení na cestách.

Prevence nadměrného nabíjení, hlubokého vybití a zkratu

REMAX AA-7019 RPL-25 Flinc Powerbank 5000mAh Black
REMAX Flinc Powerbank 5000mAh Black

Co musíte udělat?

Stačí nakoupit na stránce www.tvrzenésklo.eu v hodnotě nejméně 500,-Kč a dostanete ZDARMA powerbanku.