5LET

Nástupce chytrého náramku Xiaomi Mi Band 2 je konečně oficiálně představen.

Pokud jste majitelem chytrého náramku od společnosti Xiaomi Mi Band 2, pak pro vás dnes máme radostnou zprávu. Konečně jsme se dočkali a oficiálně nám byl představen jeho nástupce Xiaomi Mi Band 3. Tento model byl představen na začátku června v Číně a již nyní víme, jak bude vlastně vypadat a co bude umět

Xiaomi Mi band 3 2 1

Na jaké funkce se můžeme těšit?

 

Funkce, které známé z předchůdce Xiaomi Mi Band 2 zůstávají. Můžeme se tedy těšit na senzor srdečního tepu, počítadlo kroků, OLED displej a Bluetooth. Novou funkcí, kterou představili, bude možnost si k zařízení přikoupit NFC. To je služba, díky které můžete bez kontaktně platit za služby. Navíc můžete přijímat a odmítat hovory a potápět se až do padesáti metrů. To je právě hloubka, která je garantována.

Displej a baterie

Co se týče designu, nečekejte zde nějaké velké změny. Pravděpodobně si jich ani nevšimnete. Displej zasazen do náramku má velikost 0,78 palce s rozlišením 128 x 80 pixelů. Baterie je ovšem příjemným překvapením. Předchůdce měl baterii o kapacitě 70 mAh a dokázal běžet i dvacet dní bez potřeby nabíjet. Nová verze, tedy Xiaomi Mi Band 3 bude mít kapacitu ještě o 40mAh větší a můžeme tedy předpokládat, že s výslednými 110mAh by mohlo zařízení vydržet i měsíc bez nabití.