Jste-li vášnivými nadšenci do mobilních aplikací pro Android, pravděpodobně se každý den prodíráte desítkami nových přírůstků na Obchod Play. Pomoci vám může zajímavá aplikace AppHunt shromažďující do databáze nepřeberné množství appek včetně moha hodnocení, recenzí, žebříčků a statistik přímo od uživatelů.

Každodenní přísun novinek

AppHunt je jakýmsi propojením všech mobilních nadšenců, kde může každý nahrávat své tipy na zajímavé aplikace a ostatní o nich můžou diskutovat, hlasovat o jejich kvalitě a poskytovat tak ostatním uživatelům přehled. Výsledkem pak je každý den nová dávka nápadů a postřehů z oblasti těch nejnovějších, ale i starších aplikací či her.

Používání AppHuntu je nadmíru intuitivní a jednoduché. Hned při spuštění získáte přehled aplikací přidaných za posledních 7 dní seřazených podle počtu hlasů, které obdržely. Zajímavé je také přesunout se do oddílu Top Apps a prohlédnout si nejkladněji hodnocené aplikace posledního měsíce či ty nejnovější v záložce Latest.

Vsaďte na novinky nebo klasiku, stahujte, zkoušejte

U každé aplikace můžete mimo jiné vidět zajímavou statistiku počtu nainstalování a odinstalování, z čehož lze poměrně přesně odvodit spokojenost uživatelů. Pokud se rozhodnete si některou z aplikací nainstalovat, můžete využít odkazu na Obchod Play, nebo přímo na stažení APK souboru z APKmirror.

S AppHunt získáte zdarma přístup k nejžhavějším tipům na nejnovější aplikace a můžete tak být mezi prvními uživateli, kteří je vyzkouší, nebo najít ty nejověřenější kousky v řadách starších aplikací. Nesporná výhoda se pak skrývá ve faktu, že AppHunt je kompletně zdarma, za příplatek ve výši 50kč se pak můžete zbavit malého reklamního proužku, který je v aplikaci přítomný.

Nejnáročnější aplikace – při čem se váš telefon skutečně „zapotí“?

Několik seznamů náročnosti aplikací z různých hledisek nedávno zveřejnila na základě informací od více než 3 milionů uživatelů společnost Avast. Níže jsme si pro vás připravili výčet tří nejvyšších příček v každé kategorii. Používáte některé z nich?

Největší žrouti mobilních dat (manuálně spouštěné)

 1. Netflix
 2. Spotify Music
 3. Snapchat

Největší žrouti mobilních dat (automaticky spouštěné)

 1. Facebook
 2. Instagram
 3. Yahoo! JAPAN

Největší pohlcovači úložiště (manuálně spouštěné)

 1. Spotify Music
 2. Snapchat
 3. LINE: Free Calls and Messages

Největší pohlcovači úložiště (automaticky spouštěné)

 1. Facebook
 2. Instagram
 3. Amazon Kindle

Největší spotřeba baterie (manuálně spouštěné)

 1. Samsung WatchON
 2. Video Editor
 3. Netflix

Největší spotřeba baterie (automaticky spouštěné)

 1. Samsung AllShare
 2. Samsung Security Policy Updates
 3. Beaming Service for Samsung

Největší zátěž (manuálně spouštěné)

 1. Samsung WatchOn
 2. Google Docs
 3. Samsung MediaHub

Největší zátěž (automaticky spouštěné)

 1. Samsung AllShare
 2. ChatON Voice and Video Chat
 3. Samsung Pub Service