Tvrzené sklo na Samsung

SET na instalaci tvrzeného skla do 6

SET na instalaci tvrzeného skla do 6″

SET pro snadnou instalaci tvrzeného skla pro mobilní telefony až do 6 palcových telefonů.

Vlastnosti
1. Největší šířka nástroje pro vkládání je 3,5 palce, je univerzální pro většinu 99% smartphonů pod 6 palců.
2. Snadné použití, stačí jen pár vteřin, aby jste dokonale vložili sklo na telefon.

Popis
Kompatibilní s: Univerzální pro smartphony do 6 palců
Barva: Černá
Materiál: ABS plast

Pečlivě si pročtěte návod před instalací!

Stažení návodu ZDE

Tvrzené sklo na Samsung Galaxy J3 2017 verze 3

Tvrzené sklo na Samsung Galaxy J3 – použitelné pro 2016 i 2017

Tvrzené sklo na Samsung Galaxy J3 2017 vyniká mimořádné vysokou propustností a vysokým obnovením původní barvy obrazovky. Tvrzené sklo na Samsung Galaxy J3 2017 nabízí antireflexní vrstvu, aby se zabránilo oslnění sluncem. Tvrzené sklo má tvrdost až 9H, je odolné proti poškrábání.

 Vlastnosti:
 • Ultra-tenké
 • odolné proti poškrábání
 • snadná instalace

Kompatibilní telefon: 

 • Samsung J3 2017

139  119 

Tvrzené sklo na Samsung Galaxy S7 Edge - bílá verze

Tvrzené sklo na Samsung Galaxy S7 Edge – bílé

Speciální 3D tvrzené sklo na Samsung Galaxy S7  Edge ochrání displej telefonu před škrábanci, nečistotami nebo prachem. Výhodou 3D skla je možné považovat kompatibilitu. Oproti standartnímu tvrzenému sklu má 3D sklo výhodu snadnější instalace a lepší ochrany.

Barva rámečku: bílá
Značka:  Samsung
Kompatibilní model: Galaxy S7 Edge

 • Ultra Clear pro 99% průhlednost
 • 3 Ochrana vrstveného skla
 • 9H Povrchová tvrdost
Tvrzené sklo Samsung S7 s rámečkem černé

Tvrzené sklo Samsung S7 s rámečkem

Tvrzené sklo Samsung S7 s rámečkem ochrání displej vašeho mobilu Samsung S7 pomocí jedinečného tvrzeného skla s barevným rámečkem.  Tvrzené sklo Samsung S7 s rámečkem je 5 krát odolnější než samotný displej a nabízí snadnou instalaci.

Barva:

 • černá
 • zlatá
 • bílá
 • Barva černá, zlatá, bílá

Tvrzené sklo na Samsung je pro váš mobilní telefon skvělou ochranou. Běžný plastový kryt nebo povrchová fólie se mu rozhodně nevyrovná. Tvrzené sklo na Samsung je totiž mnohem odolnější a pevnější. Proč si ho pořizovat?Tvrzené sklo Samsung S6 Edge

Protože displej vašeho mobilu je jeho nejdůležitější a můžeme říct přímo klíčovou součástí. Bez něj se zkrátka neobejdete, je v něm většina ovládání i kompletní zobrazovací technika. Zároveň je však také nejkřehčím místem vašeho mobilu.

Ať už máte Samsung S5 nebo Samsung S6 EDGE, technologie displeje se nebude příliš lišit, bude velmi křehký, náchylný na prasknutí i na poškrábání. Tak to u chytrých telefonů bývá. Pokud vám mobil například upadne na tvrdou zem, něčím do něj klepnete nebo pokud ho zachytíte cvočkem u kalhot, s největší pravděpodobností dojde k poškození displeje. Ochranné tvrzené sklo vám však, kdyby se náhodou něco z výše uvedeného stalo, pomůže. V takovém případě vám totiž můžeme zaručit, že displej zůstane jako nový. Kromě toho jsou tvrzená skla navržená tak, aby i dobře vypadala. Nenaruší tedy vzhled vašeho telefonu, ani nezhorší čitelnost informací na displeji.