Tvrzené sklo na Lenovo

SET na instalaci tvrzeného skla do 6

SET na instalaci tvrzeného skla do 6″

SET pro snadnou instalaci tvrzeného skla pro mobilní telefony až do 6 palcových telefonů.

Vlastnosti
1. Největší šířka nástroje pro vkládání je 3,5 palce, je univerzální pro většinu 99% smartphonů pod 6 palců.
2. Snadné použití, stačí jen pár vteřin, aby jste dokonale vložili sklo na telefon.

Popis
Kompatibilní s: Univerzální pro smartphony do 6 palců
Barva: Černá
Materiál: ABS plast

Pečlivě si pročtěte návod před instalací!

Stažení návodu ZDE

Pokud uvažujete nad koupí či vlastníte zařízení Lenovo, mělo by být součástí Vašeho výběru i tvrzené sklo. Tvrzené sklo na Lenovo produkty ochrání displej Vašeho zařízení, uchová ho nedotčený a takřka nový.

Nemusíte se bát, že by tento doplněk nějak ovlivnil vzhled Vašeho zařízení, ba naopak se jedná o velmi rozšířený způsob, jak si chránit displej telefonu či tabletu a výrobci dbají i na výsledný vzhled, který působí velmi elegantně.

Ochranné tvrzené sklo vydrží nejen poškrábání vzniklé každodenním používáním, ale i nárazy a pády, které mobilní telefon či tablet může utržit. Ochranné tvrzené sklo se perfektně hodí například k mobilnímu telefonu Lenovo A7000. Dejte konec zničenému displeji, nefunkčnímu telefonu a drahým opravám pouze malou prevencí v této formě.

Nejedná se o drahý způsob prevence, nicméně způsob oblíbený a rozšířený. Aplikaci ochranného tvrzeného skla zvládne každý a díky jednoduchému návodu lehce ochráníte své Lenovo zařízení před fyzickou újmou. Chraňte si nejdůležitější část dotykových telefonů co nejdříve, jelikož zítra může být již pozdě.