Tvrzené sklo na Lenovo

SET na instalaci tvrzeného skla do 6

SET na instalaci tvrzeného skla do 6″

SET pro snadnou instalaci tvrzeného skla pro mobilní telefony až do 6 palcových telefonů.

Vlastnosti
1. Největší šířka nástroje pro vkládání je 3,5 palce, je univerzální pro většinu 99% smartphonů pod 6 palců.
2. Snadné použití, stačí jen pár vteřin, aby jste dokonale vložili sklo na telefon.

Popis
Kompatibilní s: Univerzální pro smartphony do 6 palců
Barva: Černá
Materiál: ABS plast

Pečlivě si pročtěte návod před instalací!

Stažení návodu ZDE

Pokud uvažujete nad koupí či vlastníte zařízení Lenovo, mělo by být součástí Vašeho výběru i tvrzené sklo. Tvrzené sklo na Lenovo produkty ochrání displej Vašeho zařízení, uchová ho nedotčený a takřka nový.

Nemusíte se bát, že by tento doplněk nějak ovlivnil vzhled Vašeho zařízení, ba naopak se jedná o velmi rozšířený způsob, jak si chránit displej telefonu či tabletu a výrobci dbají i na výsledný vzhled, který působí velmi elegantně.

Ochranné tvrzené sklo vydrží nejen poškrábání vzniklé každodenním používáním, ale i nárazy a pády, které mobilní telefon či tablet může utržit. Ochranné tvrzené sklo se perfektně hodí například k mobilnímu telefonu Lenovo A7000. Dejte konec zničenému displeji, nefunkčnímu telefonu a drahým opravám pouze malou prevencí v této formě.

Nejedná se o drahý způsob prevence, nicméně způsob oblíbený a rozšířený. Aplikaci ochranného tvrzeného skla zvládne každý a díky jednoduchému návodu lehce ochráníte své Lenovo zařízení před fyzickou újmou. Chraňte si nejdůležitější část dotykových telefonů co nejdříve, jelikož zítra může být již pozdě.

Kontakt Hodnocení zákazníků Chováme se ekologicky Máme vše skladem