Tvrzené sklo na iPhone

4D Tvrzené sklo na iPhone 8 s rámečkem

4D Tvrzené sklo na iPhone 8 s rámečkem tvrdost 9H

Nové 4D ochranné tvrzené sklo na iPhone 8 s rámečkem barvy bílá a černá tvrdosti 9H. Vybavte dostatečnými ochrannými prvky svůj iPhone 8.  9H tvrzené sklo pro iPhone 8 je 5 krát odolnější než samotný displej. Snadná instalace skla.

  • 4D zakřivení
  • 9H tvrdost

Barva rámečku:

  • černá
  • bílá
  • Barva bílá, černá

Tvrzené sklo na iPhone již zachránilo mnoho majitelů stylových iPhonů od výměny celého předního displeje. Při pádu na zem tvrzené sklo na iPhone ochrání váš displej naprosto dokonale. Ať už vlastníte kterýkoli iPhone, rozhodně stojí za to zainvestovat do tohoto ochranného prvku, abyste již nikdy neměli prasklý displej.

Ať už jste majitelem iPhone 5/5S či novějšího typu, nabízíme vám tvrzené sklo, které je naprosto odolné vůči poškrábání, stejně tak je odolné vůči pádům. V případě, že se sklo poškrabe či praskne, stačí jej jednoduše z displeje vašeho iPhonu sloupnout, a nalepit nové. Jak jednoduché!

Aplikace takovýchto skel není nijak náročná, a zvládne ji prakticky každý. Stačí jen displej vyčistit od nečistot a mastnoty, aby lepidlo v pořádku přilnulo, tvrzené sklo opatrně vzít a aplikovat na displej. Nic složitého! V případě, že se rozhodnete sklo odlepit, nezůstane po něm ani stopa! Proč tedy nevyužít jeho skvělých vlastností a dokonale ochránit displej svého iPhonu!

Kontakt Hodnocení zákazníků Chováme se ekologicky Máme vše skladem

Rozdáváme 3 POWERBANKY. Nakupte min. za 650,-Kč a dostanete Powerbanku Samsung ZDARMA! = 1. EVA Zikopulu, obj.1748 + Vašek Čech, obj. 1756 = Skrýt