Chystaný telefon Honor Note 10 je zase o krůček blíže k jeho vydání. Nedávno utekly na internet specifikace a obrázky tohoto modelu. A podle těchto údajů se můžeme těšit na něco opravdu velkého. A to doslova, protože Honor Note 10 má mít k dispozici téměř sedm palců velký displej.

O bezstarostný provoz se bude starat momentálně nejvýkonnější čipset, známý jako Kirin 970. Co se samotné paměti týče, pak se můžeme těšit na operační paměť o velikosti 6GB RAM a úložnou interní paměť 128GB. Samozřejmě nebude chybět ani duální fotoaparát, čtečka otisků prstů a jiné vychytávky, na které jsme od firmy Honor zvyklí.

A spokojeni budou i uživatelé, kteří neradi nabíjejí telefon každý den. Honor Note 10 totiž bude mít v sobě baterii o kapacitě 6000 mAh. Což je jedna z největších baterií, kterou v telefonech můžeme v dnešní době vidět. Cena a datum vydání prozatím nejsou známy, nicméně bližší informace přineseme, jakmile bude venku!

Zdroj: gsmarena.com

 

TOP

Nakupujte a dostanete

1 x Powerbanku TYLT

500,-Kč

Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh má tenký profil, kompaktní rozměry a zajímavý design. Záložní externí baterie TYLT ENERGI 2K disponuje dostatečnou kapacitou 2000 mAh 

Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh, červená
Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh
Dárek

5 x Powerbanku REMAX

700,-Kč

Powerbanka REMAX  Flinc Powerbank 5000mAh Black. Power Bank je univerzální dobíjecí zařízení s kapacitou 5 000 mAh pro dobíjení mobilních zařízení na cestách.

Prevence nadměrného nabíjení, hlubokého vybití a zkratu

REMAX AA-7019 RPL-25 Flinc Powerbank 5000mAh Black
REMAX Flinc Powerbank 5000mAh Black

Co musíte udělat?

Stačí nakoupit na stránce www.tvrzenésklo.eu v hodnotě nejméně 500,-Kč a dostanete ZDARMA powerbanku.