Doprava a platba

V našem internetovém obchodě si můžete vybrat z těchto způsobů dopravy a platby:
Objednané zboží expeduji přes službu Zásilkovna, Uloženka, Česká pošta, DPD  nebo In-Time.
Doba dodání do 3 pracovní dnů “Dobírkou”. V případě platby převodem do 3 dnů po obdržení platby na účet.

 

Bankovní údaje:
Číslo účtu 3117754053/0800
IBAN CZ86 0800 0000 0031 1775 4053
BIC GIBACZPX

Online platby - Comgate

platební brány
platební možnosti

0,-Kč Platba kartou. Platíte pouze dopravu

0,-Kč Online bankovní převod. Platíte pouze dopravu

Po odeslání objednávky má Zákazník možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení eshopu, který může expedovat zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.
Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.
Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

 

Ceník dopravy

česká pošta logo

  • na dobírku: 69

dobírka +30,-Kč

Ideální způsob dopravy pro někoho, kdo se vyskytuje běžně doma. Balíček je rovnou dopravován poštovním svozem na vaši poštu. Balíček si můžete vyzvednout po dobu 7 dnů od uložení na poště. Oznámení o odeslání a dodávání je realizováno formou emailů a textových zpráv.

dobírka +19,-Kč

Víme, že nemusíte být neustále doma, avšak máte po ruce některé z výdejních míst Uloženky. Vybrat si můžete doručení na pobočky Uloženky, nebo jejich partnery. Doručení je tedy realizováno na vámi zvolené odběrné místo, kde si balíček vyzvednete.

ulozenka-partner-logo

dobírka +19,-Kč

Víme, že nemusíte být neustále doma, avšak máte po ruce některé z dalších výdejních míst Uloženky a to Uloženka partner. Vybrat si můžete doručení na partnery Uloženky. Doručení je tedy realizováno na vámi zvolené odběrné místo, kde si balíček vyzvednete.

dobírka +29,-Kč

Pohodlný způsob dopravy až domů. Kurýr vám zavolá předem před doručením balíčku. Pokud náhodou nebudete zrovna doma, můžete se s ním domluvit na alternativním řešení v podobě doručení jiný den či v jiný čas.

DPD-logo-pickup

dobírka +29,-Kč

Pohodlný způsob dopravy od DPD na pobočky prodejen. Vybrat si můžete doručení na pobočky DPD a jejich partnery. Doručení je tedy realizováno na vámi zvolené odběrné místo, kde si balíček vyzvednete.

dobírka +31,-Kč

Pohodlný způsob dopravy až domů. Kurýr vám zavolá předem před doručením balíčku. Pokud náhodou nebudete zrovna doma, můžete se s ním domluvit na alternativním řešení v podobě doručení jiný den či v jiný čas.

zasilkovna_logo

dobírka +19,-Kč

Víme, že nemusíte být neustále doma, avšak máte po ruce některé z dalších výdejních míst Zásilkovny nebo jejich partnerů. Doručení je tedy realizováno na vámi zvolené odběrné místo, kde si balíček vyzvednete.