Prakticky bez jakéhokoliv mediálního poprasku, na jaký jsme u Applu zvyklí, představil kalifornský gigant nové verze mobilních telefonů iPhone. Za stejnou cenu jako jakékoliv jiné dostupné barevné provedení si tak můžete pořídit iPhone zářivě červený.

Tentokrát pouze iPhone 8/8 Plus

V červeném provedení jsou nově dostupné pouze modely 8 a 8 Plus, které byly doteď nabízeny v Silver (stříbrná), Gold (zlatá) a Space Gray (vesmírě šedá) variantách.  Na oficiálních stránkách výrobce si tak již nyní můžete objednat variantu (RED) za běžnou cenu, tedy iPhone 8 od 20 990 Kč a iPhone 8 Plus od 23 990 Kč.

Projekt (RED)

Apple již 11 let podporuje programy snažící se zabránit šíření HIV. Darováním části výdělku z prodeje (RED) produktů již přispěl na poradenství, testování a vývin léků zamezujících přenos z matky na dítě při těhotenství částkou přesahující 160 milionů dolarů (3,2 miliardy korun). „Každý prodaný kus nás posouvá o krok blíže ke generaci bez AIDS,“ vyjádřili se zástupci firmy.

Výkon, styl a kvalita

Iphony 8 a 8 Plus byly představeny letos na podzim společně s vlajkovou lodí cupertinské společnosti iPhonem X. Všechny tři modely jsou osazeny špičkovým procesorem A11 Bionic, zajišťujícím drtivý přísun výkonu.

Vylepšení se oproti iPhonu 7 dočkaly i fotoaparáty. Osmička se může pochlubit 12 MPx a světelnosti f1,8, větší sourozenec pak duální čočkou se světelností f2,8. Přední selfie kamera v obou případech zůstala na 8 MPx.

Oba modely jsou zároveň voděodolné a díky skleněným zádům můžete naplno využívat výhod bezdrátového nabíjení. Pokud si tedy potrpíte na to nejlepší, určitě nezapomeňte při výběru nového telefonu iPhone 8/8 Plus prozkoumat a zalíbí-li se vám červená varianta, pomůžete tak dobré věci.

Aby vám váš telefon vydržel co nejdéle jako nový, určitě neváhejte a pořiďte si ochranné příslušenství na iPhone.

Foto: iphonedigital

TOP

Nakupujte a dostanete

1 x Powerbanku TYLT

500,-Kč

Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh má tenký profil, kompaktní rozměry a zajímavý design. Záložní externí baterie TYLT ENERGI 2K disponuje dostatečnou kapacitou 2000 mAh 

Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh, červená
Powerbanka TYLT ENERGI 2000mAh
Dárek

5 x Powerbanku REMAX

700,-Kč

Powerbanka REMAX  Flinc Powerbank 5000mAh Black. Power Bank je univerzální dobíjecí zařízení s kapacitou 5 000 mAh pro dobíjení mobilních zařízení na cestách.

Prevence nadměrného nabíjení, hlubokého vybití a zkratu

REMAX AA-7019 RPL-25 Flinc Powerbank 5000mAh Black
REMAX Flinc Powerbank 5000mAh Black

Co musíte udělat?

Stačí nakoupit na stránce www.tvrzenésklo.eu v hodnotě nejméně 500,-Kč a dostanete ZDARMA powerbanku.