Ozdoby na mobil

ozdoba na mobil kočka_detail

Ozdoba na mobil – kočka

Novinka! Ozdoba na mobil “kočka” imitace zlato a ozdobné kameny růžové nebo bílé barvy. Tato ozdoba zkrášlí Váš mobilní telefon. Stačí ji jen zasunout do konektoru sluchátek na mobilu.

Barva:

  • imitace zlato, bílé kameny
  • imitace zlato, růžové kameny
  • barva bílé kameny, růžové kameny
ozdobný prsten na mobil černý LOVE

Ozdoba na mobil – LOVE černé

Nová ozdoba na mobil ve tvaru prstýnku. Vhodný pro všechny modely mobilních telefonů.

V dnešní době všemožných vynálezů pro ulehčení života najdeme spoustu drobností, které nám můžou ušetřit místo, práci nebo i čas. Jednou z nich je i čerstvá novinka na trhu – ozdobný prsten na mobil, který zároveň funguje jako držák pro snadné nastavení pozice, ve které můžete sledovat filmy, hrát hry, číst články nebo jen tak surfovat po internetu.

 

Ozdoby na mobil jako třeba ozdobné prsteny, pomáhají držet telefon pevně a bezpečně. Nabízíme i ozdoby na mobil do jacku. Ozdoby na mobil udělají z vašeho telefonu unikátní a módní doplněk, který Vám bude závidět každý kamarád.

Ozdobné prsteny mají kompaktní otočný kloub, který umožňuje otočit o 180 ° nebo o 360 ° a funguje pak jako horizontální nebo vertikální držák. Silné a bezpečné lepidlo umožňuje použití nebo odstranění kdykoli, bez zanechání jakýchkoliv zbytků. Ozdoba se lepí na zadní kryt telefonu, nebo se umístí přímo do jacku.

Některé ozdobné prsteny na telefon obsahují také držák do auta. V současné době se jedná o nejjednodušší držáky do auta. Použijte jej na přístrojové desce vašeho vozidla, nebo jej zavěste na viditelné místo v kanceláři, pro co nejpohodlnější používání vašeho mobilního telefonu.

Stylové doplňky k mobilním telefonům. Ozdoby na mobil v různých provedení. Ozdoba do jacku i v podobě přívěsku. Naše ozdoby jsou vhodné pro všechny typy mobilních telefonů.

Dodání do 2 dnů při dobírce. Při platbě převodem po přijetí platby na účet

Kontakt Hodnocení zákazníků Chováme se ekologicky Máme vše skladem
x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →